آریو پرواز

هتل لائوسس پالاس

هتل لائوسس پالاس


هتل لائوسس پالاس استانبول

مرکزي در Sisli منطقه واقع شده است، Lausos کاخ 5 ستاره 500 متر از منطقه شيک NISANTASI با مغازه ها محبوب، کافه ها و بارها آن است. اين ارائه مي دهد اتاق با امکانات مدرن و آزاد از Wi-Fi در سراسر ساختمان. رايگان در محل پارکينگ موجود است و مهمانان مي توانيد از ميز دربان بهره مند شوند.ارائه ديدگاه هاي شهرستان، اتاق مطبوع در کاخ Lausos از ويژگي هاي يک ميني بار، تلويزيون صفحه تخت با کانال هاي ماهواره اي و کابلي و يک منطقه صندلي. جعبه لپ تاپ ايمني به اندازه استاندارد در هر واحد است. چاي و قهوه ساز افتخاري ارائه شده است.
رستوران هتل هر روز صبح در خدمت يک صبحانه بوفه. واقع در يک neigbourhood پر جنب و جوش، شما همچنين مي توانيد سرمايه گذاري و حس فضاي محلي است.شما مي توانيد از لباس هاي شسته شده Lausos پالاس خدمات تميز کردن بهره مند شوند. اين هتل همچنين داراي يک ميز تور که با کرايه ماشين کمک مي کند و اين اطلاعات را در جاذبه هاي محلي فراهم مي کند.
CEVAHIR مرکز خريد 800 متر از اموال است. ايستگاه مترو شيشلي است 800 متر دور ارائه دسترسي آسان به سايت هاي ديگر در شهرستان، از جمله ميدان تقسيم و منطقه تاريخي سلطان. فرودگاه آتاتورک در عرض 20 کيلومتر و شاتل فرودگاه خدمات در هزينه هاي اضافي مرتب شده اند.

برای رزرو هتل لائوسس پالاس استانبول ، تور استانبول وتور ترکیه همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

آریو پرواز پرشین 88543424

 

 

امکانات

روم سرویس 24 ساعته

روم سرویس 24 ساعته

صندوق امانات اختصاصی

صندوق امانات اختصاصی

فضای سبز

فضای سبز

آسانسور

آسانسور

استخر روباز

استخر روباز

لاندری

لاندری

جکوزی

جکوزی

سونا

سونا

استخر

استخر

رستوران

رستوران

برچسب ها

سایر هتل ها

تورها

ویدیو ها