آریو پرواز

مرکز خرید متروسیتی

مرکز خرید متروسیتی

 

متروسیتی فوروم یکی از مراکز خرید محبوب در شهر باتومی می باشد که در آن فروشگاه های متعددی راه اندازی شده است. این مرکز خرید در بلوار جدید باتومی قرار دارد. سیستم حمل نقل در نزدیکی این بازار واقع شده و دسترسی بازدیدکنندگان و مشتریان بازار را آسان کرده است.

در تمامی این فروشگاه ها بهترین اجناس با قیمتی مناسب و کیفیت برتر به فروش می رسد. برخی از فروشگاه ها نیز در زمینه فروش مارک های معروف بین المللی فعالیت دارند. برای خرید از مرکز خرید متروسیتی فوروم توصیه می شود در زمان عصر به این بازار سر بزنید و از فروشگاه های آن دیدن کنید. بهترین برندهای معرووف جهانی را می توان در این بازار پیدا کرد.

گشت و گذار در این بازار به زمان زیادی نیاز دارد. اما وجود چندین رستوران و کافی شاپ کار خرید را برای مشتریان و بازدیدکنندگان آسان کرده است که در زمان خستگی می توانند طعم غذاهای سنتی شهر باتومی و بهترین نوشیدنی ها را در کافی شاپ امتحان کنند. در این مرکز خرید می توان محصولاتی از قبیل پوشاک، کیف و کفش، عطر و ادکلن، مبلمان و لوازم منزل، لوازم آرایشی، ابزار موسیقی و ... را خریداری کرد. در اینجا یک سینما و محل بازی کودکان نیز وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد گرجستان و باتومی همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

آژانس آریو پرواز پرشین 88543424

برچسب ها