آریو پرواز

بازار واگزال

بازار واگزال تفلیس

 

یکی از بهترین بازارهای شهر باتومی مرکز خرید واگزال تفلیس است که در کنار خط راه آهن قرار دارد. واگزال در زبان روسی به معنای راه آهن است و به دلیل نزدیکی این بازار به راه آهن با این نام خوانده می شود. سیستم حمل و نقل مترو و اتوبوس نیز در نزدیکی مرکز خرید واگزال قرار دارد و به همین دلیل دسترسی مشتریان و علاقمندان به بازار واگزال چندان سخت نیست.

در این بازار نیز این امکانات تا حد استاندارد ایجاد شده است. از جمله آنها می توان به رستوران، کافه تریا و کافی شاپ اشاره کرد. بازدیدکنندگان بازار واگزال پس از یک خرید طولانی مدت می توانند ساعتی را در این مکانها بگذرانند. در فروشگاه های این مرکز خرید تمامی اجناس و کالاهای مورد نیاز مشتریان از قبیل لباس، کیف، کفش، لوازم الکترونیکی، پارچه، اسباب بازی، لوازم خانگی، جواهرات، وسایل چوبی و اثاثیه منزل به فروش می رسد. در اینجا بازار میوه و تره بار نیز به راه است و بازدیدکنندگان می توان مایحتاج خود را خریداری کنند.

از آنجا که این بازار در ساعات میانی روز شلوغ و پر جمعیت است، توصیه می شود خرید در ساعات اولیه روز و یا ساعات پایانی شب انجام شود. در این صورت بازدیدکنندگان با آرامش بیشتری می توانند اجناس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد گرجستان همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

آژانس آریو پرواز پرشین 88543424