آریو پرواز

بازار لیلو

بازار لیلو

 

بازار لیلو مال یکی از بهترین بازارهای شهر تفلیس است که در نزدیکی فرودگاه بین المللی این شهر قرار دارد. این بازار در 30 کیلومتری مرکز شهر است و با وجودی دوری راه مشکلی از نظر دسترسی به آن وجود ندارد. زیرا سیستم حمل و نقل برای جابجایی و رفت و آمد مشتریان و علاقمندان آماده خدمات رسانی است. مرکز خرید لیومال به بازار بزرگ تهران شباهت زیادی دارد.

در این مرکز خرید می توان فروشگاه هایی را پیدا کرد که در زمینه فرش محصولات چرمی فعالیت دارند. همچنین خرید تابلو فرش های لوکس و زیبا، سوغات های خاص کشور گرجستان و لوازم شخصی ارزان قیمت در بازار لیو مال کار چندان سختی نیست. این بازار بزرگ، در ردیف معروفترین بازارهای شهر  تفلیس محسوب می شود. علاوه بر این، ساعت، عینک و وسائل شخصی از دیگر اجناسی است که در بازار لیو مال به فروش می رسد. بازدیدکنندگان می توانند بهترین اجناس را از این مرکز خریداری کنند. در مرکز خرید تانساش فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه، لوازم آرایش، وسایل خانه، لوازم الکترونیکی، انواع اسباب بازی و ... از یکدیگر تفکیک داده شده که کار خرید را برای مشتریان آسان تر کرده است.

مطمئنا مشتریان و بازدیدکنندگان بازار لیو مال پس از یک خرید و گشت و گذار طولانی مدت خسته می شوند و قصد استراحت و صرف غذا را خواهد داشت. در این صورت می توانند به رستوران های این بازار مراجعه کنند. در رستوران های این بازار انواع غذاهای ارمنی و بین المللی طبخ می شود. از سوی دیگری مشتریان می توان برای صرف نوشیدن های لذیذ به کافه تریاهای این بازار بروند. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد گرجستان همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

آژانس آریو پرواز پرشین 88543424

برچسب ها