آریو پرواز

چین

جمیعت :
نفر
دین رسمی :
پول رسمی :
پایتخت :
پکن
زبان رسمی :
شهرهای مهم :

2130

 

چین اولین کشور پرجمعیت دنیا که در شرق قاره آسیا و اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور به دلیل داشتن وسعت جغرافیایی پهناور، سومین کشور بزرگ جهان نیز محسوب می شود. چین دارای 22 استان و 5 ناحیه خودمختار است و پایتخت آن شهر پکن می باشد. در کنار آن، سه شهر شانگهای، تیان، جینگ و چونچینگ نیز از دیگر شهرهای مهم این کشور محسوب می شوند.


 
از جمله مهمترین شهرهای کشور چین باید به شهر هانگزو اشاره کرد که در شرق این کشور و در استان ژجیانگ قرار دارد. به در مرکز شهر هانگزو یک دریاچه وجود دارد که آن را به شهری توریستی مبدل کرده است. این شهر در نزدیگی شانگهای (مرکز اقتصادی چین) قرار دارد و از نظر ساختار ظاهری نیز یکی از شهرهای بی نظیر در کشور چین محسوب می شود. در این شهر بیش از شش میلیون نفر زندگی می کند و در عین حال، سالانه پذیرای بیش از 20 میلیون توریست داخلی و خارجی می باشد. ...
مشاهده
 
شنزن یک شهرهای بندری در کشور چین است که در نزدیکی بندرهای ماکائو و گوانگجو قرار دارد. در این شهر چندین شرکت الکترونیکی و تولید لوازم جانبی و گوشی های همراه فعالیت می کند. به همین دلیل بسیاری از تاجران برای عقد قرارداد وارد این شهر می شوند. در عین حال به دلیل وجود مراکز متعدد تفریحی و سرگرمی شنزن یک شهر توریستی نیز محسوب می شود. این شهر دارای ظاهری زیبا و منحصر به فرد است.
مشاهده
1 

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا