آریو پرواز

صدور ویزا در فرودگاه شیراز نیم ساعته شد

صدور ویزا در فرودگاه شیراز نیم ساعته شد

مدیرکل فرودگاه های استان فارس از پیوستن فرودگاه بین المللی شیراز به طرح یکپارچه سازی فرودگاه های کشور در صدور ویزا خبر داد و گفت: با اجرای این طرح صدور ویزا در کمتر از 30 دقیقه در فرودگاه های کشور انجام می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران رضا بدیعی فرد با اعلام این خبر گفت: اجرای طرح یکپارچه سازی فرودگاه ها در صدور ویزا در راستای اجرای قوانین ایکائو و به منظور الکترونیکی کردن تمام اسناد مسافران و همچنین فراهم آوردن بانک اطلاعاتی از ورود و خروج تمامی اتباع کشورها صورت می گیرد.

بدیعی فرد با بیان اینکه پیوستن به طرح یکپارچه سازی فرودگاه ها در صدور ویزا کاهش ایستایی مسافران در فرودگاه ها را به دنبال دارد، اظهار داشت: پیش از این صدور ویزا حدود 8 ساعت طول می کشید که با پیوستن به طرح مذکور به نیم ساعت کاهش یافته است.

وی گفت: فرودگاه بین المللی شیراز یکی از پتانسیل های قوی گردشگری در شیراز محسوب می شود که باید در حوزه زیرساختی تقویت شود تا شاهد رونق گردشگری در سطح استان باشیم.

بدیعی فرد اظهار داشت: پیوستن به طرح یکپارچه سازی فرودگاه ها در صدور ویزا نیازمند ارتقای زیرساختی بود که به طور مثال در امور شعبه ارزی در فرودگاه شیراز راه اندازی شد.

به گفته وی، با صدور ویزای الکترونیک فرودگاهی، بی شک از زمان ایستایی مسافران و گردشگران کاسته خواهد شد و ارایه خدمات به مسافران مناسب تر صورت می گیرد.

در این راستا رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه نیز گفت: صدور ویزای الکترونیک در فرودگاه ها، افزایش ضریب امنیت و تسریع در امور مسافران و گردشگران را در پی دارد.

 
اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا