آریو پرواز

دانشگاه ولنگونگ دبی

دانشگاه ولنگونگ دبی

دانشگاه ولنگونگ دبی یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های امارات متحده عربی است. تأسیس این دانشگاه در سال 1993 از سوی دانشگاه ولنگونگ استرالیا که در جمع برترین های جهان قرار دارد، نقطه آغازی برای حضور استرالیا در منطقه بود. دانشگاه ولنگونگ در دبی به عنوان یک مرکز مستقل آموزش عالی، دانشجویانی از امارات، استرالیا و سایر نقاط نقاط جهان به سوی خود جلب کرده است. تقریبا" 3500 دانشجو از حدود 100 کشور جهان در این دانشگاه مشغول به تحصیل و کسب تجربه آموزشی با کیفیت بسیار بالا هستند. دانشگاه در انطباق با نیازهای نیروی کار در امارات، ارائه کننده مجموعه ای از رشته های اختصاصی در زمینه های مرتبط با بازرگانی و فناوری اطلاعات در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. کلیه رشته های دانشگاه ولنگونگ در دبی زیر نظر وزارت آموزش عالی امارات هستند. علاوه بر این ، آژانس کیفیت دانشگاههای استرالیا  (AUQA) دربردارنده UOWD در ممیزی های خود  از UOW ميباشد. مدارک ارائه شده توسط دانشگاه ولنگونگ در دبی در سطح بین المللی مورد تأیید هستند، مرکز زبان و فرهنگ دانشگاه ولنگونگ دبی، دوره های زبان انگلیسی و عربی ارائه می کند. این دوره ها شامل دروس مختلف از جمله آمادگی زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه، کلاس های پاره وقت زبان عربی و دوره های تربیت مدرس است. دروس عربی علاوه بر زبان، آموزش فرهنگ عربی را نیز شامل می شوند که شرکت کنندگان در دوره را قادر می سازد از تنوع زبانی و فرهنگی موجود در دبی لذت بیشتری ببرند.  دوره های ارائه شده در دانشگاه به قرار زیر است: کارشناسی:مدیریت بازرگانیاقتصاد: حسابداریاقتصاد: سرمایه گذاریاقتصاد: مدیریت منابع انسانیاقتصاد: مدیریتاقتصاد: بازاریابیاقتصاد: بازرگانی بین المللعلوم رایانهعلوم رایانه در سیستم های ایمنی دیجیتال (DDS)فناوری اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی مدیریت (MIS)علوم و فناوری اینترنتمهندسی برق، علوم رایانه، ارتباطاتStudy Abroad @ UOWD کارشناسی ارشد:
مدیریت بازرگانیبازرگانی بین المللمدیریت کیفیتبازاریابی استراتژیکمدیریت استراتژیک منابع انسانیاقتصاد و بانکداری کاربردیمدیریت مهندسیمدیریت فناوری اطلاعاتعلوم (لجستیک)

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص تور دبی با ما تماس بگیرید. آژانس آریو پرواز قرن 88543424

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا