آریو پرواز

معبد قدیمی پنانگ

معبد قدیمی پنانگ

معبد قدیمی پنانگ این معبد قدیمی ترین معبد پنانگ است که در سال ۱۷۲۸ ساخته شده است. این معبد توسط اولین مهاجران چینی این منطقه ساخته شد. بعد از تکمیل ساخت این معبد یکی از معابد با شکوه ساخته شده در شمال مالزی و به سبک چینی بود. ساخت این معبد ۴۰۰۰ دلار هزینه داشت و برای بزرگداشت الهه ی بخشندگی چینی، Kuan Yin ساخته شد. این معبد فقط برای انجام مراسمات مذهبی استفاده نمی شد بلکه مراسم های فرهنگی جامعه ی چینی ها هم در این معبد برگزار می شد. اسم اصلی این معبد Kong Hock Keong است.

این معبد وقف Ma Chor Poh، قدیس حامی دریانوردان که بسیار مورد احترام مهاجران چینی بود شده است. معبد دارای معماری کلاسیک چینی است و دارای کنده کاری ها و نقاشی هایی با طرح اژده ها و همچنین ستون های بزرگ سنگی می باشد. این معبد دارای سقف بلندی است و مجسمه های سرامیکی از اژده ها در ان وجود دارد. یک فانوس قرمز چینی هم از سقف این معبد آویزان شده است و در زیر آن یک مجسمه ی زیبا زا Kuan Yin وجود دارد.

دو چاه دراین معبد وجود دارد که یی از آن ها در حیاط معبد و برای استفاده ی عموم است و دیگری برای راهبان است. این معبد اخیرا بازسازی شده است .

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص تور مالزی ، تور پنانگ با ما تماس بگیرید. آژانس آریو پرواز قرن 88543424

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا