آریو پرواز

فروشگاه کولتورفروم و پوستدامز پلانز

فروشگاه کولتورفروم و پوستدامز پلانز برلین

 

یکی از بهترین مراکز خرید شهر برلین، فروشگاه کولتورفروم و پوستدامز پلانز است که در ناحیه شرقی برلین قرار دارد. این مرکز خرید به صورت زنجیره ای اداره می شود و بازدیدکنندگان به هر جنس و کالایی که نیاز داشته باشند، برای آنها فراهم است. این بازار خرید به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای دنیا محسوب می شود که علاوه بر خاصیت تجاری که دارد، یک مکان گردشگری نیز محسوب می شود. خاصیت گردشگری بودن این مرکز تنها به دلیل وجود شش طبقه اغذیه فروشی است. بنابراین هر گاه مشتریان احساس خستگی کنند، می توانند ساعتی را در این مجتمع بگذرانند.

این مرکز خرید در خیابان کودام قرار دارد که در دهه 1950 و 60 در اوج شلوغی قرار داشت. با این وجود که از میزان شلوغی آن کاسته شده است، هنوز هم اگر به مرکز خرید رفروم و پوستدامز پلانز قدم بگذارید، خیل عظیم جمعیتی را می بینید که مشغول خرید و بازدید از اجناس این بازار هستند.

وجود چندین کافه تریا، رستوران و سینما در نزدیکی فروشگاه رفروم و پوستدامز پلانز موجب شده است تا بازدیدکننده بیشتری را به سمت خود جذب کند. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا ساعت 22 شب باز است.

در نزدیکی مرکز خرید رفروم و پوستدامز پلانز یک موزه قرار دارد و در نزدیکی آن نمایش های مولتیمدیای نیز برقرار است. همچنین وجود مجتمع فرهنگی کولتورفروم در نزدیکی فروشگاه کولتورفروم و پوستدامز پلانز بر امتیازات این بازار افزوده است.

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا