آریو پرواز

مرکز تجاری لادفانس

مرکز تجاری لادفانس پاریس

 

بزرگترین بازار اروپا در غرب شهر پاریس قرار دارد. این بازار مرکز تجاری لادفانس است که در امتداد محور شانزه‌لیزه واقع شده است. در این مرکز خرید بسیاری از شرکت‌های رده اول جهان فعالیت دارند. به همین دلیل به آن «نیویورکِ پاریس» گفته می شود.

در مرکز تجاری لادفانس بهترین فروشگاه های فرانسه با نام های «کواتر تمپس» و «چهار‌فصل» قرار دارند. همچنین بازدید کنندگان می توانند بسیاری از برند‌های معتبر دنیا را در این بازار خریداری کنند. از جمله معروفترین برندهایی که در مرکز تجاری لادفانس به فروش می رسد، می توان به از زارا، گپ، مانگو و لیوایز تا گس، سواچ، فسیل، لاکوست و همچنین برند‌های فرانسوی مثل لوازم آرایشی ایو‌روشه و کیف و کمربند‌های لنسل اشاره کرد.

در اینجا مک دونالد و استارباکس شعبه دارند و بازدیدکنندگان می توانند ساعتی را برای استراحت در این رستوران ها بگذرانند. همچنین مرکز تجاری لادفانس دارای یک سینما با زبان انگلیسی هم هست که می تواند فرصتی برای استراحت را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد.

رفتن به بازار خرید لادفانس کار سختی نیست و بازدیدکننده ها می توانند با استفاده از قطار RER به این بازار دسترسی پیدا کنند. فروشگاه های اسباب بازی از دیگر امکانات این مرکز خرید است. همچنین وجود کافه های متعدد که در آنها انواع نوشیدنی های دلچسب عرضه می شود نیز بر امتیازات مرکز تجاری لادفانس افزوده است.

برای رزرو تور فرانسه و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

 آژانس آریو پرواز قرن 88543424

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا