آریو پرواز

نهر دبی

نهر دبی

نهر دبی عملا شهر ارا به دو بخش شمالی و جنوب تقسیم می کند . این نهر یکی از عوامل کلیدی پیشرفت دبی در گذشته بوده است چرا که در گذشته باعث جذب تعداد زیادی افراد برای ماهیگیری و صید مروارید گردیده است . این نهر در گذشته های دور نزدیک به 400 سال پیش منجر به تشکیل روستاهایی در اطراف خود شده اند . در امتداد این نهر اسکله ای برای کشتی های کوچک عربی وجود دارند که بقایای اقتصاد کهن دبی به حساب می آیند . این کشتی های کوچک و اسکله های این منطقه بعضا بیش از صد سال قدمت دارند و افراد شاغل در آن نیز بعضا به طور موروثی این شغل را دست به دست منتقل می نمایند . این کشتی ها برای حمل بار به کویت ، ایران ، عمان، هند  و حوزه آفریقا استفاده می شوند . برخی از آن ها همچنین تورهایی به گردشگران پیشنهاد می دهند که استفاده از آن ها می تواند تا حد بسیار زیادی جذاب باشد .

برای استفاده از این گشت و گذار ها در طول نهر دبی می توانید با این کشتی های کوچک عربی همراه شوید و یا از قایق های کوچکتر استفاده نمایید .

 

 

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص تور دبی با ما تماس بگیرید. آژانس آریو پرواز قرن 88543424

 

تورهای لحظه آخری

اطلاع از قیمت و رزرو تور

در صورتی که تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

اطلاعات تماس

آدرس : سهروردی شمالی نبش کوچه آزادی پلاک 276 طبقه سوم واحد 14
تلفن : 02141365 -
فکس : 88543424 -
ایمیل : info@arioparvaz.com

آخرین پست های ما

instagram.com/arioparvaz

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آریو پرواز قرن می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت : ایده پویا